facebook-pixel Prístavná 1. Štýlové byvanie pri Dunaji

O projekte

about

Lokalita Spoznajte bývanie kde je všetko na dosah.

Náš projekt ponúka unikátnu polohu v centre budúcej bytovej zóny - je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtown-u, v tesnom susedstve najväčšej slovenskej biznis zóny, s bezkonkurenčným napojením na diaľnicu D1.

V pešej vzdialenosti sa nachádza nákupné centrum Stanica Nivy, či príjemné posedenie na terasách reštaurácií Eurovea. Naše nadštandardné byty ponúkajú netradičné výhľady na Dunaj a život v zimnom prístave.

Mapa lokality

Komfort Stačí si len užívať život.

Napriek dostupnosti centra na pešo, určite oceníte aj zastávku MHD, ktorá je priamou súčasťou projektu a nachádza sa rovno pred vchodom.

V objekte tiež bude materská škôlka, primárne určená pre obyvateľov projektu. Samozrejmosťou je tiež detské ihrisko pre najmenších obyvateľov domu, pohodlné parkovanie vo veľkorysej podzemnej garáži, či recepcia pri vstupe do objektu.

about
about

Moderné bývanie Moderné ale zároveň nadčasové.

Za návrhom projektu Prístavná 1 stojí oceňované bratislavské štúdio AVK Architects. Architekti v ňom zohľadnili predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania.

To čo iní považujú za nadštandard, u nás nájdete ako samozrejmosť - či už ide o stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia.

Všetky byty ponúkajú premyslené pôdorysy s dostatkom odkladacích priestorov a pivničnou kobkou v cene bytu. Veľkometrážne byty poskytnú navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov. Pri 4 izbových bytoch zohľadňujeme náročnejšie požiadavky na spracovanie interiérov a preto ich predávame v prevedení holobyt.

Work&Living Koncept, ktorý sa vám prispôsobí.

Dnešná doba a rozvoj technológií prinášajú zásadné zmeny aj do našich pracovných životov. Rozhodli sme sa preto priniesť na trh, ako úplne prvý, nový koncept “Work&Living”.

Ten je postavený na zmiešanej funkcii bývania a práce spolu, a pritom oddelene. Pri homeoffice Vás už nemusia rušiť Vaše deti, či partner - v pohodlí môžete prejsť do svojej kancelárie, ktorá je umiestnená hneď vedľa bytu.

about

Mapa Spoznajte vaše budúce bývanie.

Kliknutím na ikony si vyznačíte, príp. schováte viditeľné služby na mape. Po kliknutí na ikonu na mape sa zobrazí detailný popis služby.

extra Pôžitok

Na terasách, v reštauráciach a kaviarňach v neďalekej Eurovea Vás čaká nielen skvelé jedlo a pitie, ale aj hodiny zábavy s kamarátmi, či s rodinou.

extra Oddych

Aktívny oddych je najlepší oddych. Stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez prístavný most a ocitnete sa na petržalskej hrádzi, ktorá lemuje jedinečné lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja.

extra Centrálne trhovisko

Čerstvá zelenina a ovocie, domáce klobásky, či ďaľšie tradičné špeciality na Vás čakajú na najväčšom bratislavskom trhovisku Miletičova, ktoré je vzdialené iba 10 minút na pešo.

Harmonogram prác

2021 - 2Q Búracie práce
2021 - 4Q Začiatok výstavby
2023 - 1Q Hrubá stavba
Práve prebieha 2023 - 4Q Kolaudácia